شناسه : 24024
سه شنبه, 07/23/1398 - 20:27
نویسنده : azgharbi23
بسیج مساجد ومحلات سپاه شهرستان خوی استان آ.غربی

بدرقه زائرین پیاده روی اربعین حسینی حوزه شهید حبشی

همزمان با آغاز پیاده روی عاشقان ابا عبدالله الحسین از جای جای نقاط ساسر جهان، حوزه یک شهری شهید حبشی مثل جاماندگان از این حماسه با شکوه با بدرقه زائران بسیجی نقش کوچکی را در این حماسه حسینی ایفا کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه شهرستان خوی ، سرهنگ ابراهیمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج یک شهری شهید حبشی عنوان کرد: امسال برخلاف تبلیغات بسیار پرهزینه دشمنان شاهد عظیم ترین اجتماع اربعین حسینی در طول سالهای اخیر بوده ایم که این شکستی بزرگ برای دشمنان دین خدا می باشد.

وی افزود هزینه های میلیاردی لابی صهیونیستم، وهابیت و... هرگز نتوانست مانع از حرکت این اجتماع بزرگ در اربعین حسینی شود که این را باید پیروزی تاریخی برای اسلام و روشنایی بر ظلم و سیاهی نامید.

ابراهیمی افزود :حضور بی نظیر زائرین اربعین حسینی از سراسر جهان به خبر اول تمام رسانه های جهان اعم از رسانه های معاند و دوست گردید و این را باید پیروزی دیگری برای جهان اسلام قلمداد کرد.

وی در پایان گفت : با توجه به اهمیت اربعین حسینی بر آن شدیم تا مثل سنوات گذشته با برگزاری مراسمی زائران بسیجی که عزم حضور در راه پیمایی بزرگ اربعین حسینی را دارند را بدرقه کنیم تا نقش کوچکی در این حماسه عظیم داشته باشیم .

انتهای پیام/

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید