شناسه : 23145
یکشنبه, 07/07/1398 - 10:48
نویسنده : azgharbi23
بسیج مساجد و محلات سپاه خوی استان آ. غربی

سردار خرم نیا : شهدا الگوی مسئولین برای مبارزه با فساد

در مراسم یادواره شهدای آبروی محله منطقه 94 دستگاه شهرستان خوی با سخنرانی سردار خرم نیا فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی عنوان شد:شهدان الگوی مسئولین برای مبارزه با فساد هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه خوی ، یادواره شهدای آبروی محله منطقه 94 دستگاه شهرستان خوی با سخنرانی سردار خرم نیا فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار گردید .

سردار خرم نیا ضمن تاکید بر لزوم تزکیه نفس و همت والای مسئولین بر تحقق شعار سال 1398 از سوی مقام معظم رهبری، گفت: خدمت صادقانه، دفاع از آرمان‌های شهدا، تلاش برای بقای نظام، دفاع از مرزهای کشور با توجه به تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری ادامه راه شهیدان است.

وی هدف از برپایی این مراسم معنوی را ادای احترام به مقام شامخ شهیدان وتجدید میثاق با آرمانهای شهدا دانست و گفت: باید در هر مسئولیت و مقامی که از سوی مردم به ما محول شده، نسبت به پاسداشت و ادامه راه شهیدان که همانا پیشرفت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است بیش‌از پیش کوشا باشیم.

سردار خرم نیا ادامه داد: ارتباط با شهدا واسطه فیض برای رسیدن به حیات طیبه است و شهیدان برای مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران در هر زمان و به‌ویژه زمان حاضر بهترین الگو برای مبارزه با ظلم خارجی و فساد است.

 

انتهای پیام /

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید