شناسه : 22269
دوشنبه, 07/01/1398 - 14:28
نویسنده : azgharbi23
بسیج مساجد ومحلات سپاه شهرستان خوی استان آ.غربی

اجرای 400 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان خوی

معاون هماهنگ‌ کننده سپاه خوی از اجرای 400 برنامه حول 40 محور اساسی در تمام رده‌های این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه خوی، معاون هماهنگ کننده سپاه خوی از اجرای 400 برنامه حول 40 محور اساسی در تمام رده‌های این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و با اشاره به شعار «ما پیروزیم»، افزود: این شعار آغازگر ویژه‌ برنامه‌های هفته دفاع مقدس است که با صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شروع می‌شود.

وی ابراز داشت: میثاق نیروهای مسلح با امام جمعه شهرستان، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهیدان از دیگر برنامه های این هفته به حساب می‌آید.

عیوضلو همچنین با اشاره به مسجدمحور بودن برنامه‌ها،افزود: 200 برنامه تحت عنوان «مسجد، سنگر مقاومت» همزمان با هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

وی از نواختن زنگ مقاومت در مدارس خوی خبر داد و اظهار داشت: همزمان با این هفته راویان و فرماندهان دوران دفاع مقدس با حضور در مدارس و مساجد روایتگری خواهند کرد.

این مسوول با اشاره به بهره‌ برداری از پروژه‌های محرومیت‌ زدایی، گفت: خانه عالم روستاهای قینرلو و ایواوغلی به ارزش 300 میلیون تومان از اعتبارات سپاه در این هفته با حضور مسئولین استانی و شهری افتتاح می‌شود.

وی تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس، اعزام تیم‌های درمانی شهید رهنمون به حاشیه شهر، برگزاری نشست‌های سبک زندگی، فضای مجازی و تحکیم خانواده، نمایشگاه هفته دفاع مقدس، برگزاری مسابقات بومی محلی، حضور نیروهای مسلح در نماز جمعه، سخنرانی فرمانده سپاه قبل از خطبه‌های نماز جمعه و تجلیل از پیشکسوتان را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد.

انتهای پیام/

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید