این مطلب ۸۲ بار خوانده شده
بسیج مساجد و محلات سپاه شهداء استان آ.غربی

ملت بزرگ ایران اسلامی به قدرت بازدارندگی کشورمان اعتقاد راسخ دارند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه آمریکا به معنای واقعی کلمه نماد استکبار، قلدری، ظلم و ستم است، اضافه کرد: تاریخ این کشور تعدی به حقوق ملت‌ها و پایمال کردن حقوق انسانی در دنیا است به طوری که لقب شیطان بزرگ برازنده این کشور است
فارسی

 سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب، اظهار کرد: میاندوآب، مهد عزت، غیرت، مجاهدت و زادگاه سید شهیدان آذربایجان و زینت بخش شهیدان آذربایجان غربی شهید مهدی باکری است.

وی با اشاره به تحولات دنیا و نقش تاثیرگذار ایران اسلامی در معادلات جهانی، افزود: امروز ایران اسلامی با اقتدار جوانان غیور کشورمان توانسته است با قاطعیت مقابل دشمنان بایستد، به طوری که حتی یک لحظه فکر تعدی و تجاوز به ذهن‌شان خطور نمی‌کند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه آمریکا به معنای واقعی کلمه نماد استکبار، قلدری، ظلم و ستم است، اضافه کرد: تاریخ این کشور تعدی به حقوق ملت‌ها و پایمال کردن حقوق انسانی در دنیا است به طوری که لقب شیطان بزرگ برازنده این کشور است.

وی با بیان اینکه امروز نوع مواجهه ما آمریکا کاملا متفاوت و متمایز با قاعده‌های ترسیمی سیاسیون است، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی و ملت ایران به واسطه ایمان و اعتقاد در مقابل استکبار جهانی قد علم کرده است، اگر در گذشته نام آمریکا و قدرت پوشالی آمریکا لرزه بر اندام می‌افکند، امروز این کشور در دنیا تحقیر شده و توسط ملت‌ها به سخره گرفته می شود.

ایشان با اشاره به اعتقاد مردم به نیروهای امنیتی، قدرت دفاعی و بازدارندگی ایران اسلامی، تصریح کرد: ایران اسلامی به معنای واقعی و در عمل ثابت کرده‌اند که به قدرت بازدارندگی کشورمان اعتقاد دارند و به رهبری و تدابیر ایشان نیز اعتماد عمیق و قلبی دارند.

وی با اشاره به مواضع و راهبردهای آمریکا و عقب نشینی های سران آنان از مواضع خود، اظهار کرد: مواضعی که ترامپ و نتانیاهو در مقابل سید حسن نصرالله اعلام کرده اند، نشان از قدرت و برتری نظام جمهوری اسلامی دارد، امروز موشک‌های یمن بر سر مزدوران سعودی فرود می‌آید ولی آنها کاری نمی‌توانند بکنند.

وی افزود: باید تلاش کرد تا آن اعتقاد و اعتمادی که مردم به مدیران امنیتی و دفاعی دارد را در عرصه اقتصاد نیز شاهد باشیم و این باور را در مردم ایجاد کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.